Sosyal Yaşam

Her katta manzara keyfi

Teona'da blokların arasındaki mesafeler oldukça geniş. 4+1 daireler ile 1+1 ve 2+1 daire bloklarının arasında yer alan 17.000m² büyüklüğündeki park, proje içinde bütünleşik bir yaşam oluşturuyor. Teona'nın mimarisi öyle akıllıca tasarlanmış ki manzaranın keyfi 1. katta da 33. katta da bambaşka güzelliği ile seyrinize sunuluyor. TEONA 24 m²’yi bulan geniş balkonlarıyla yeni dönem projelerden ayrışıyor.

Doğa ile çevrili yaşam

Teona'nın bitişiğindeki ormanlık alana şimdiden 5000 ağaç dikildi. Her daire adına dikilen ağaçların yanında, Kartallar bu ormanlık alanı bölge için yeşerteceğinin de sözünü veriyor. Bugüne kadar yeterince bakım görmeyen ormanlık alan, Kartallar'ın özel ilgisi ve çalışmasıyla birlikte 72.000 m²'lik alan gerçek bir orman niteliği kazanıyor. Teona; manzarası, yürüyüş yolları, peyzajı ve ortasında yer alan kocaman parkıyla ev alma kararınızı kolaylaştırıyor.

Kapalı yüzme havuzu

Ankara'nın göbeğinde keyifli bir yaşam. Teona'da herkese göre bir yaşam var. Güne pozitif enerjiyle başlamak ve gün boyu zinde kalmak için ihtiyacınız olan herşey...

Sauna

Herşey, her yeni güne yenilenerek başlamanız için. Hayatın yorucu izlerinden arınmanın ve hızlı temposundan kurtulup yenilenmenin tam vakti.

Fitness salonu

Teona'da herşey sizin için düşünüldü. Sağlıklı ve dinç bir yaşam için özel peyzajlı koşu yollarının yanı sıra fitness salonu konumlandırıldı. Sosyal hayatınız zenginleşecek, gününüzü aktif ve enerjik geçireceksiniz.

1985 yılında ilk firmasının kuruluşundan bugüne Kartallar Grup aktivitelerini imar planı uygulamalarından daha geniş ve çeşitli proje üretim işlerine doğru yönlendirmiş ve genişletmiştir. Müşteri ihtiyaçlarına ve marketin taleplerine esnek ve çeşitli çözüm üretmek suretiyle hizmet verirken aynı zamanda temel iş anlayışını ve kalitesini korumuştur. İş kapasitesinin artışı ile birlikte Kartallar Grup özelleşen birimlerini bireysel şirketlere dönüştürmüştür.

Bize Ulaşın

Ümit Mah. 8. Cadde 2521. Sokak Ümitköy/ANKARA Satış Ofisi:0 (312) 235 10 10 Şantiye Ofisi:0 (312) 235 21 53 Fax:0 (312) 235 22 53 Email:info@teona.com.tr
© Copyright 2016 Teona | Web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.